فایل{تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003 }

تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003 |دابلیو ام/فایل/1856999|wmh35020430|تحقیق درباره مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003 ,نصب ویندوز ,مفاهیم اولیه شبکه و نصب ویندوز سرور 2003
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003 قابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 91 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خوشبختانه دوران مشخص كردن IRO ، آدرس های I/O ، و میزان حافظه ابزار موجود در سیستم شما به تاریخ پیوسته است .
Windows Server ۲۰۰۳ از ساده ترین فرآیند نصب هر سیتم عامل دیگر مایكروسافت كه تا كنون عرضه شده برخوردار است . هر چند ، سرور خود بخود نصب نمی شود ، این مقاله شما را در زمینه اتخاذ تصمیم های كلیدی و همچنین انتخاب های صحیح برای محیط كاریتان كمك می كند . در این مقاله با موارد زیر آشنا می شوید :
ـ اقدامات اولیه و آماده شدن برای نصب یك سرور .
ـ
setup سیستم عامل Windows Server ۲۰۰۳
ـ ارتقاء به
Windows Server ۲۰۰۳ .
ـ بكارگیری سایر متدهای نصب .
ـ انجام یك نصب
Unattended .
ـ نصب
Windows Server ۲۰۰۳ از یك image .
ـ نصب
Windows Server ۲۰۰۳ با استفاده از Group policy و SMS .
در این بخش از مقاله به فرآیند نصب سیستم عامل
Windows Server ۲۰۰۳ پرداخته می شود . با پیشرفت های صورت گرفته در تكنولوژی های مایكروسافت طی سالیان گذشته ، بسیاری از مراحل نصب به شكلی ساده و آسان در آمده است .
بعنوان مثال ، شما هنوز هم بایداطمینان حاصل كنید كه سخت افزارتان توسط سیستم عامل پشتیبانی می شود یا خیر ، اما قابلیت
plug and play برنامه به شكل اتوماتیك اغلب سخت افزار ها را شناسایی و پیكربندی میكند . خوشبختانه ، دوران مشخص كردن IRO ، آدرس های I/۰ و میزان حافظه ابزار موجود در سیستم شما به تاریخ پیوسته است . در حقیقت ، Windows Server ۲۰۰۳ از ساده ترین فرایند نصب هر سیستم عامل دیگر مایكروسافت تا كنون بر خوردار است . هر چند ، سرور خود بخود نصب نمی شود .
شما كماكان باید مراحل متعددی را برای اطمینان از اینكه كل فرایند نصب نیازهای شما را برآورده می كند طی كنید . این مقاله شما را زمینه اتخاذ تصمیم های كلیدی و همچنین انتخاب های صحیح برای محیط كاریتان كمك می كند .
اقدامات اولیه و آماده شدن برای نصب یك سرور .
قبل از آغاز نصب واقعی Windows Server ۲۰۰۳ ، شما باید تصمیمات متعددی اتخاذ كنید . هر چقدر برنامه ریزی شما برای طی كردن این مراحل دقیق تر و بهتر باشد میزان موفقیت نصب شما نیز بیشتر خواهد بود .
مشخص نمودن حداقل نیازمندی های سخت افزاری .
اولین قدم در نصب ، حصول اطمینان از این نكته است كه آیا سخت افزار شما قابلیت های لازم برای نصب سیستم عامل را دارد یا خیر . بخاطر داشته باشید كه اگر چه نیازمندی های حداقلی برای سرعت
CPU و حافظه وجود دارد . در عین حال یك پیكربندی سفارش شده و توصیه شده نیز برای CPU و RAM موجود است . بخاطر برخورداری از حداكثر كارایی ، شما معمولاً باید از حداقل نیازمندی های سیستمی چشم پوشی كنید و بدنبال پیكربندی ها و تنظیمات سفارش شده ( و یا حتی بهتر از آن ) باشید . در جدول ۳.۱ نیازمندی های سیستمی Windows Server ۲۰۰۳ لیست شده است .
انتخاب یك نصب جدید یا یك ارتقاء .
اگر درحال حاضر در محیط ویندوز كار می كنید ، احتمالاً نیاز به انجام یك نصب جدید یا ارتقاء سرور فعلی خود دارید . هر یك از این روش ها از مزایای مخصوص بخود برخوردار هستند .
آیا باید یك نصب جدید انجام دهید ؟
مزیت اصلی یك نصب جدید در این است كه با نصب سیستم عامل از ابتدا ، شما كار خود را با یك سرور مناسب و شناخته شده آغاز می كنید . شما می توانید از اشكالاتی كه احتمالاً در سرور قبلیتان وجود داشته است پرهیز كنید ، كه این اشكالاتی یا بواسطه نرم افزارهای نامناسب و تنظیمات پیكربندی نادرست در سیستم شما بوجود آمده و یا برنامه های كاربردی نامناسب كه به شكل ناقص برروی سیستم شما نصب شده اند میتوانند عامل بروز این اشكالات باشند . بخاطر داشته باشید كه تمامی تنظیمات پیكربندی نصب قبلی شما از بین خواهند رفت . بنابراین اطلاعات مربوط به پیكربندی سرور خود را در جایی یادداشت كنید و از داده هایی كه قصد نگه داشتن آنها را دارید نسخه پشتیبان تهیه كنید . هنگام انجام یك نصب جدید ، شما می توانید از یك درایو دیسك سخت ( یا پارتیشن ) جدید استفاده كنید و یا درست مثل نصب قبلی ، این نصب جدید را بر روی یك دایركتوری متفاوت بر روی همان دیسك به انجام برسانید .مطالب دیگر:
📌مبانی برنامه ریزی شهری📌مبانی تعیین نقص عضو📌مبانی جامع تولید و عملیات در سازمان های تولیدی و خدماتی جلد سوم فصل اول تکنولوژی گروهی📌مبانی رژيم درماني در بيماريهاي كليه📌مبانی سازمان و مدیریت📌مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی📌مبانی مخابرات📌مبانی نظری معماری📌مبانی و روش تدريس تعليم وتربیت دینی در دوره ی ابتدايی📌مبانی و روش تهیه📌مبانی مدیریت استراتژیک📌مباني ترويج و آموزش كشاورزي📌مباني طراحي بوژي مكانيك تماس چرخ و ريل📌مباني كارآفريني📌مباني كنترل تمرين ورزشكاران📌مبحث نهم📌متابوليسم و بيوانرژتيك📌مثلث استراتژی سیستم های اطلاعاتی📌مجموعه قوانین وضوابط جاری سازمان بیمه خدمات درمانی📌مجموعه قوانین وضوابط جاری سازمان بیمه خدمات درمانی ويزيت و كليه خدمات سرپايي📌مجموعه قوانین وضوابط جاری📌محاضرات في الإقتصاد الجزئي📌محدودیتهای شغلی📌محصولات شیر اسیدی شده ترش شده📌محوطه سازی مکانهای ورزشی